avyakt.niwas.pl
„Mój Baba przyszedł” – w tym celu, aby ten dźwięk głośno się rozszedł, spraw, aby twoja anielska forma była widoczna wszędzie

Dokąd BapDada dzisiaj przybył i z kim się dzisiaj spotyka? Czy wiecie? Dzisiaj Bóg przybył jako Boży Przyjaciel. Kiedy przyjaciele się spotykają, co razem robią? Śpiewają, śmieją się, jedzą i zabawiają siebie. A więc dzisiaj BapDada nie przyszedł, aby przekazywać wam wiedzę, ale by świętować z wami spotkanie. BapDada widzi, że z tak odległych stron przybyła tutaj różnorodność bożych przyjaciół. Jesteście takimi dobrymi przyjaciółmi, że uczyniwszy Boga swoim jedynym Przyjacielem, macie tylko jednego Bożego Przyjaciela, żadnego innego. Dlatego BapDada patrzy na obraz każdego z was i waszej osobistej przyjaźni. Gdy jesteś z kimś w wiecznej przyjaźni, wówczas dzielisz się z nim wszelkimi myślami, które masz w sercu. Uczyniliście Boga takim Przyjacielem, prawda? Nawiązaliście związek niezniszczalnej miłości, prawda? To nie jest związek, który czasami jest nawiązany, a czasami przerywany, prawda? Jak myślicie? Czy to jest wieczna przyjaźń? Czy kiedykolwiek w całym cyklu znajdziesz jeszcze raz takiego Ojca, takiego Przyjaciela, czy jakkolwiek Go nazywasz, czy znajdziesz kogoś, kto spełnia wszystkie związki z tobą? Przeszliście przez cały cykl, ale czy znaleźliście kogoś takiego? Ojciec przyszedł i znalazł swoich przyjaciół i tych, z którymi ma wszystkie związki. Wy nie byliście w stanie Go znaleźć. Czy bardzo jasno rozumiecie, na jakiej podstawie, albo dzięki jakiej metodzie, możecie nawiązać wszystkie związki z Jednym i to wieczne związki? Zawsze pamiętaj jedno: „Mój Baba.” Mówiąc„Mój, mój Baba” stajesz się duszą ze wszystkimi prawami. Czy to jest trudne? Skoro Ojciec powiedział „Moje dziecko”, czy dziecku trudno jest zrozumieć „mój Baba”? To słowo„mój”jest podstawąnawiązania niezniszczalnego związku na 21 wcieleń. Czy przyjęliście taką łatwą metodę? Jesteście w tym doświadczeni, prawda?

Dzisiaj BapDada widzi, ile nowych dzieci przybyło tutaj, aby wziąć swoje prawa każdego cyklu i one biorą te prawa. BapDada jest bardzo zadowolony widząc was, dzieci, które wzięły swoje prawa.

Japońskie laleczki, czy u was wszystko w porządku? Patrzycie na Babę z wielką miłością. Popatrzcie, mimo że jesteście za zasłoną innego kraju i religii, BapDada sprawił, że Jego dzieci należą do Niego. A więc jaką piosenkę śpiewają japońskie laleczki? „Mój Baba!”Każda z was jest bardziej urocza od następnej. W taki sam sposób popatrzcie, jak urocze są dzieci z Francji. Nawet mimo że nie rozumiecie języka, rozumiecie Ojca. Wszystkie grupy – z Brazylii, z Meksyku, są bardzo dobre. Tym razem grupy z daleka wykonały wiele starań i przybyły tutaj. Ci z Londynu, Ameryki i Niemiec przybywają tutaj od początku. BapDada jest niezwykle zadowolony widząc piękne bukiety, które przybyły ze wszystkich nowych miejsc. Który ląd jest najdalej? (Paramdham) Macie rację. Jednak mimo że jest to najdalej, potraficie dotrzeć tam w sekundę – czy to trwa dłużej?

Ci z Hongkongu (dusze mówiące po chińsku) także tutaj przybyli. Jesteście bardzo pięknymi kwiatami w bukiecie Boga. Doświadczacie siebie jako kwiaty w tym bukiecie, prawda? Aćća. Wszystkie dzieci, które przybyły z różnych krajów, są bardzo kochane. BapDada nie będzie wymieniał nazw wszystkich krajów. Przybyliście, aby świętować spotkanie z BapDadą. BapDada patrzy na wszystkie dzieci i śpiewa piosenkę specjalności każdego dziecka. Ci z Barbadosu są także bardzo szczęśliwi. Matki z Trinidadu są bardzo dobre. One wyglądają jakby bardzo dużo tańczyły. Tańczą w wielkim szczęściu. Grupa kumari z Mauritiusa jest bardzo dobra. Każda kumari jest wznioślejsza niż 100 brahminów. Nawet jeśli 4 kumari przybędą, to równa się 400 brahminom. Być może uważacie, że wasza grupa jest bardzo mała, ale w was jest zanurzonych 400 brahminów. Nie jesteście małą grupą. Australia i Londyn ścigają się ze sobą, a Niemcy są pośrodku nich i są umiłowani. Ci z Dubaju są równi setkom tysięcy. Ci z Nairobii (Kenia) wykonali najwspanialsze cuda. Nairobi stworzyło mini Pandaw Bhawan, którego jeszcze nikt dotychczas nie stworzył. Stworzyliście dobry Biały Dom. Jest również wiele ośrodków w Niemczech. Ameryka także ma wiele ośrodków. Cała Europa wykonuje dobry wysiłek i rozrasta się jak Londyn i Australia.

Co robią ci w Ameryce? Ameryka jest bardzo mądra w otwieraniu ośrodków usługi w każdym zakątku Ameryki. Teraz otoczyliście całą Amerykę służeniem. Następnie, gdy nadejdzie czas, nastąpi zwycięstwo latarni morskiej nad Białym Domem (the Lighthouse over the White House). Ameryka będzie instrumentem dla płomieni zniszczenia. Instrumentem dla zadania założenia będzie rząd Pandawów, Armia Pandawów. Jesteście gotowi w ten sposób, prawda? (Tak!). Czy Baba powinien wydać rozkaz?

Co zrobią japońskie laleczki? Zaprezentujecie BapDadzie największy i najpiękniejszy bukiet, prawda? Co zrobią ci z Niemiec? Ci z Niemiec rozprzestrzenią takie światło, że nawet ślepi otrzymają sygnał dzięki bombom atmy (duszy) i bombom potęgi ciszy.

Co zrobią ci z Dubaju? Brahminowie, którzy są gdzieś ukryci, z całą pewnością ujawnią swoją wspaniałość. Mimo że mogą należeć do innych religii, brahmińskie dusze nie mogą pozostać ukryte. Zatem one także przybędą tutaj dużą grupą. One są przygotowywane w tajemnicy i we właściwym czasie wynurzą się. O czym myślą dzieci z daleka (Brazylia i Meksyk)? Rozprzestrzenimy taki mocny dźwięk z daleka, że dotrze bezpośrednio do Kumbakarny w Bharacie.

Gujana jest fundamentem Ameryki (Nowego Jorku). Nikt jeszcze nie osiągnął tego, co osiągnęła Gujana. Zostało wam powiedziane o specjalności dusz z Gujany. One są duszami o jakości dziedziców, mimo że są VIPami.

Z Kanady przybyło trimurti. Cały świat jest zanurzony w Trimurti. Kanada teraz posunie się naprzód w wyścigu. Z bycia incognito będziecie ujawnieni. Zajmiecie dobre miejsce.

Ci z Malezji wykonali dobry wysiłek. Nie myślcie, że przybyliście sami. Wszystkie dusze są w was zanurzone. BapDada widzi nie tylko was, ale On także z daleka widzi scenę, jak wszystkie bliskie i kochające dusze są w was zanurzone. Wy także potraficie usłyszeć głos tych dusz, prawda?

Dusze, które są instrumentami dla Nowej Zelandii, są potężne. Dlatego ogród kwiatów BapDady będzie stale w rozkwicie. Miejsce jest małe, ale usługa jest duża.

Australia i Londyn mają wiele ośrodków. Będzie również rozrost w Polsce. Cała dipmala (girlanda lamp) zostanie stworzona z jednej zapalonej lampy.

Obecnie BapDada może wymienić nazwy wszystkich krajów, ale gdy przybędziecie tutaj w następnym roku, nastąpi taka ekspansja, że trudno będzie wymienić każdego.

Teraz ludzie w meczetach i świątyniach śpiewają swoje pieśni z dachów. W meczetach wołają w imię Allacha, w kościołach wołają w imię Boga. Ci w świątyniach mówią wam, abyście tam uczęszczali. Jednak nadejdzie czas, kiedy ze wszystkich świątyń, meczetów, gurudwar (świątyń sikhów) i kościołów, wypłynie ten sam głos „Nasz Baba przyszedł!” Wtedy oni zaczną poszukiwać was, aniołów, pytając, gdzie wy się podziewaliście. Oni będą widzieć wszędzie anioły i tylko anioły. Anioły będą rozprzestrzenione po całym świecie tak jak chmury, które są wszędzie. Oczy każdego spoczną na was, aniołach i na Ojcu. Czy osiągnęliście taki stan, że potraficie dać wizję anioła? Mimo że obecnie mogą być małe zachwiania, wszystko to się skończy, gdy nadejdzie czas, ponieważ jest to zaplanowane, że stajecie się aniołami w każdym cyklu. Kto inny, oprócz was, może tym być? Dlatego ta mała rola zachwiań, którą od czasu do czasu odgrywacie, dobiegnie wkrótce końca. Wtedy rozlegnie się głos z ust każdego z was: Majaodeszła, a my staliśmy się zwycięzcami Mai. Ten czas nadchodzi. Aćća.

Dzisiaj wszyscy będziemy mieć piknik. Na dzisiejszym pikniku BapDada poprosi każdego o prezent. Czy jesteście gotowi, aby ten prezent dać? To jest prezent składający się tylko z dwóch słów – być stale przejrzystym i ostrożnym. Wynikiem tego będzie to, że staniesz się radosny. Ponieważ nie jesteś przejrzysty, nie zawsze jesteś stały i stabilny. Dlatego jesteś w depresji, o której stale mówisz. Zatem, bez względu na to, co się dzieje, wyjaśnij to z BapDadą, z sobą i z duszami instrumentalnymi. Nie trzymaj tego wewnątrz siebie. Nie pytaj„Dlaczego?” ani „Co?”, ale po prostu daj BapDadzie ten prezent składający się z dwóch słów i weź od BapDady prezent punktu Trimurti. Nie zgub swojego prezentu. Stale miej ten prezent w skarbcu swojego intelektu. Trzymaj go tam zawsze. Czy zgadzacie się na danie takiego prezentu i otrzymanie prezentu? Aćća. Gdy coś się dzieje, nałóż sobie ten tilak i zawsze będziesz bezpieczny. Czy wiesz, jak nałożyć tilak?

BapDada spotyka się z grupą z San Francisco:

Co jest specjalnym zadaniem wszystkich Brahma Kumars i Kumaris (synów i córek Brahmy)? Co jest specjalnym zadaniem Ojca Brahmy? Zadaniem Brahmy jest założenie nowego świata. Zatem, co jest specjalnym zadaniem Brahma Kumars i Kumaris? Współdziałać w zadaniu założenia. W Ameryce, prędkość wprowadzenia zniszczenia wzrasta u tych, którzy przygotowują wszystko do zniszczenia. Czy prędkość dzieci, które są instrumentami założenia, jest tak samo intensywna? Tamci przygotowują zniszczenie z dużą prędkością. A więc, czy wy wszyscy jesteście stale gotowi w zadaniu założenia i macie tak samo dużą prędkość? Czyja prędkość jest większa, ich czy wasza? Oni są gotowi, aby zniszczyć wszystko w 15 sekund, a wy jesteście gotowi w sekundę. Jaka jest wasza prędkość? Wykonać zadanie założenia w sekundę tzn. w sekundę dać driśti i stworzyć świat. Czy masz taką prędkość? Dusze, które są instrumentami założenia, powinny zawsze być świadome tego, że ich prędkość musi być większa niż prędkość tych, którzy pracują dla zniszczenia, ponieważ zniszczenie starego świata jest połączone z założeniem nowego świata. Czy najpierw nastąpi założenie, czy zniszczenie? Specjalną podstawą, na której możecie zwiększyć prędkość założenia, jest stałe posiadanie potężnego stanu. Oprócz tego, że posiadacie pełną wiedzę, stale utrzymujcie potężny stan. Gdy posiadanie pełnej wiedzy jest połączone z byciem potężnym, wtedy zadanie założenia będzie zachodzić z dużą prędkością. Gdzie będzie położony fundament tej dużej prędkości? W Ameryce. Jest wiele miejsc usługi w Ameryce. Wszyscy musicie mieć cel, aby zdobyć pierwszy numer. Duchowa bomba będzie spuszczona najpierw w twoim ośrodku, prawda? Co się wydarzy jako wynik tego? Każdy dowie się, kim jest Ojciec. Tak jak zniszczenie odbywa się poprzez tamtą bombę, tak samo ta duchowa bomba zniszczą całą ciemność. Jaka jest data spuszczenia tej bomby? Rząd zawsze podaje datę, kiedy ma nastąpić próba. A więc, jaka jest data waszej próby? Aćća.

Błogosławieństwo: Błogosławieństwo: Miej fortunę szczęścia, dziel się fortuną, którą otrzymałeś od Ojca, Dawcy Fortuny, i poprzez to ją powiększaj.
Twoją największą fortuną jest to, że Ojciec, Dawca Fortuny, sprawił, iż należysz do Niego. Ludzie na świecie są zdesperowani, aby padło na nich chociaż jednosekundowe, przelotne spojrzenie, podczas gdy wy wszyscy jesteście stale zanurzeni w Jego oczach. To jest znane jako bycie fortunnym. Fortuna jest waszym dziedzictwem. To tylko w tym czasie całego cyklu otrzymujecie taką fortunę. A więc stale powiększaj swoją fortunę, a metodą jej powiększania jest dzielenie się nią. Im bardziej dzielisz się nią z innymi, to znaczy im bardziej fortunnymi ich czynisz, tym bardziej twoja fortuna stale będzie wzrastać.
Hasło: Hasło: Aby doświadczać stanu bycia wolnym od przeszkód oraz bycia stałym i stabilnym, powiększ praktykę koncentracji.
*** OM ŚANTI ***
Bądź wizerunkiem tapasji:

Tak jak ojciec znajduje się w subtelnym rejonie, w jednym miejscu, i utrzymuje wszystkie dzieci na całym świecie, tak samo ty również usiądź w jednym miejscu i poprzez swą formę tapaswi wykonuj nieograniczoną usługę, taką samą jak ojciec. Rozdawaj nieograniczone sakaaś i bądź stale zajęty wykonywaniem nieograniczonej usługi.

Data powtórzeniowa: 29.01.2017

Podźwignięcie świata zależy od dusz, które są wizerunkami oparcia
Łatwym sposobem na spełnienie odpowiedzialności miłości jest śpiewać i tańczyć